Organisatie Almere City FC

Op deze pagina treft u een overzicht van de medewerkers van Almere City FC en hun contactgegevens.

Adres:

Yanmar Stadion
Competitieweg 20
1318 EA Almere
Telefoon: 036-5486888
Fax: 036-5486880

Aflastingen jeugdopleiding: 06-39575411

Mail: info@almerecity.nl

KvKnr: 39089918
BTWnr: NL8147.63.236.B01

Organisatie

John Bes (Algemeen directeur)
jbes@almerecity.nl
  

Dirk van der Pool (Manager algemene zaken)
dvanderpool@almerecity.nl

Wouter Griekspoor (Accountmanager)
wgriekspoor@almerecity.nl

Nina Seepers (Commercial Promotional Officer)
nseepers@almerecity.nl

Romana Rivano-Mamadeus (Officemanager)
rrivano@almerecity.nl

Corine Rijnhart-Halling (Personeelszaken)
crijnhart@almerecity.nl

Andre Kenbeek (Veiligheidscoördinator)
akenbeek@almerecity.nl

Jordy Haak (Persvoorlichter)
perszaken@almerecity.nl

Christian Wiedeman (Coördinator Almere & the City)
cwiedeman@almerecity.nl

Leen den Boer (video-analist)
ldenboer@almerecity.nl

Technische staf

Jack de Gier (Hoofdtrainer)
info@almerecity.nl

Marco Heering (Assistent-trainer)
info@almerecity.nl

Jeugdopleiding

Rene Koster (Hoofd Jeugdopleiding)
info@almerecity.nl

Atie van der Pool (Coördinator Jeugdopleiding)
info@almerecity.nl

Patrick Bal (Coördinator Onderbouw)
info@almerecity.nl

1 januari 2016

Deel dit artikel: