beker

VVSB (zat) 25 okt 3 - 0 Katwijk (zat)
Spakenburg (zat) 25 okt 2 - 3 ASWH (zat)*
TEC (zat) 25 okt 0 - 4 SC Cambuur
ADO Den Haag 25 okt 2 - 1 Telstar
FC Volendam* 25 okt 2 - 1 Almere City FC
Go Ahead Eagles 25 okt 1 - 2 Jodan Boys (zat)
Sparta Rotterdam 25 okt 3 - 1 PSV
Kozakken Boys (zat) 26 okt 1 - 6 Ajax
IJsselmeervogels (zat) 26 okt 3 - 1 Kon. HFC (zat)
AZ 26 okt 1 - 0 FC Emmen
FC Utrecht 26 okt 1 - 0 FC Groningen
Vitesse 26 okt 4 - 1 RKC Waalwijk
Heracles Almelo 26 okt 5 - 0 UNA (zat)
Feyenoord 26 okt 4 - 0 Excelsior
PEC Zwolle 27 okt 2 - 1 VVV-Venlo
FC Eindhoven 27 okt 1 - 2 sc Heerenveen
*Wint na verlenging
**Wint na strafschoppen
  ASWH Ajax Almere City FC Excelsior FC Emmen FC Groningen Jodan Boys Katwijk Kon. HFC PSV RKC Waalwijk SC Cambuur Telstar UNA VVV-Venlo sc Heerenveen
ADO Den Haag NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB 2 - 1 NNB NNB NNB
AZ NNB NNB NNB NNB 1 - 0 NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB
FC Eindhoven NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB 1 - 2
FC Utrecht NNB NNB NNB NNB NNB 1 - 0 NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB
FC Volendam NNB NNB 0 - 0 NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB
Feyenoord NNB NNB NNB 4 - 0 NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB
Go Ahead Eagles NNB NNB NNB NNB NNB NNB 1 - 2 NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB
Heracles Almelo NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB 5 - 0 NNB NNB
IJsselmeervogels NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB 3 - 1 NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB
Kozakken Boys NNB 1 - 6 NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB
PEC Zwolle NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB 2 - 1 NNB
Spakenburg 2 - 2 NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB
Sparta Rotterdam NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB 3 - 1 NNB NNB NNB NNB NNB NNB
TEC NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB 0 - 4 NNB NNB NNB NNB
VVSB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB 3 - 0 NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB
Vitesse NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB NNB 4 - 1 NNB NNB NNB NNB NNB